Co rano witają nas biegając po płocie za oknem. Gdy jesteśmy w domu zadziwiają swoimi akrobacjami na drzewach. Ich zwinność mnie rozbraja. A najlepsze przedstawienie jest wtedy, gdy ganiają się z kotem! Już wielokrotnie próbowałam je upolować aparatem, dzisiaj postanowiłam, że musi się udać. Żaluzje w górę, aparat gotowy, czekam. Nie minęło kilka chwil i są – nasze współlokatorki wiewiórki. Biegają wokół domu non stop.

Przy okazji zorientowałam się, że niezwykle zielono tu u nas, a jest środek grudnia! To nasza trzecia zima w Kalifornii i już roczny zegar trochę mi się poprzestawiał. Gdyby nie Święta i dekoracje w sklepach, to w ogóle można by się pogubić. Co prawda dni są krótkie i ostatnio sporo pada. Oby szybciej do 21 grudnia!

ameryka_usa_blog_wiewiorki_kalifornia_zima-100

ameryka_usa_blog_wiewiorki_kalifornia_zima-101

ameryka_usa_blog_wiewiorki_kalifornia_zima-102

ameryka_usa_blog_wiewiorki_kalifornia_zima-103

ameryka_usa_blog_wiewiorki_kalifornia_zima-104

ameryka_usa_blog_wiewiorki_kalifornia_zima-100

ameryka_usa_blog_wiewiorki_kalifornia_zima-1

ameryka_usa_blog_wiewiorki_kalifornia_zima-2

Jedna odpowiedź

  1. Kazik

    CZYTA SIĘ Z ZAPARTYM TCHEM WASZE POSTY .TAK SIE PRZYPADKIEM SKŁADA ZE W TYM SAMYM CZASIE JAK WY TJ W 2011 i 2012 roku BYŁEM W KALIFORNI PRAWIE W TYCH SAMYCH MIEJSCACH DOLINY KRZEMOWEJ , NAWET PŁOT SĄSIADA DOMU W KTÓRYM MIESZKAŁEM JEST PODOBNY DO WASZEGO .. WIEWIÓRKA JEST WSPANIAŁA
    . CIEKAWE GDZIE TERAZ MIESZKACIE..
    WASZE KŁOPOTY WIZOWE , WINA Z DOLINY NAPPA ,WYBRZEŻE I PRAWNICY TO CAŁY KOLORYT AMERYKI .CO DO CEN SA JEDNAK PORÓWNYWALNE ALE W PROPORCJACH DO WYNAGRODZEŃ AMERYKAŃSKICH I WAGI W FUNTACH .

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.