Nasz rewelacyjny objazd Kalifornii i Nevady z lekkim zahaczeniem o Utah (więcej o tym m.in. tutaj) zakończyliśmy wizytą w Los Angeles. Tam ja i moja koleżanka Ewelina miałyśmy zaproszenie na kameralny pokaz słynnej marki BCBG Maxazria i Herve Leger. Całe wydarzenie odbyło się w galerii Samuel Freeman w Art District w LA. Oprawa była całkiem oryginalna, zamiast klasycznego wybiegu modelki przechodziły z różnych stron przez różne pomieszczenia, a widownia rozmieszczona była wzdłuż całej galerii.

Wydarzenie rozpoczęło się koktajlem, podczas którego wszyscy mieli możliwość zapoznania się i porozmawiania ze sobą. My robiłyśmy zdjęcia na tle loga oraz z właścicielami marki – Lubov i Maxem Azria. Lubov nadaje firmie wizerunek, Max jest projektantem. Jego stroje nosiły na czerwonym dywanie takie sławy jak Sharon Stone, Halle Berry, Alicia Keys, Angelina Jolie, Britney Spears, Beyonce, Jennifer Lopez, Kate Winslet. W 2009 roku Max współpracował z Miley Cyrus tworząc specjalną linię ubrań dla Walmart, projektował też stroje na trasę koncertową Miley w 2009r.

kelly-rowland-bcbg-resort-2016-los-angeles-herve-legerOboje Max i Lubov byli niezwykle mili i serdeczni, wyraźnie dumni ze swojej nowej kolecji i prestiżowego wydarzenia. Chętnie pozowali do zdjęć, rozmawiali ze wszystkimi gośćmi. Nie było ani krzty nadęcia ani dystansu. Jedyny dystans, jaki zauważyłyśmy, to u Pani fotograf, której chyba wydawało się, że ma najważniejszą rolę na tym evencie ;) Nawet Kelly Rowland idealnie wtapiała się w tłum. Gdy ją zauważyłam, nie byłam pewna, czy to na pewno ona, bo kompletnie nie skupiała na sobie uwagi.

Markę BCBG uwielbiam. Łączy klasyczny styl z unikatowymi motywami, elementami i krojami. Szczególnie podobała mi się nowa kolekcja Herve Leger. Mogłabym mieć wszystkie marynarki i sukienki z tej kolekcji. Są dokładnie w moim guście.

Jest ok 550 butików BCBG Maxazria na całym świecie. Z tego co wiem, to nie ma ich w Polsce. Czy Wy znacie tą markę?

Poniżej zdjęcia, nasza relacja dla portalu Fashionbiznes.pl i nagrania ze Snapchata. Zapraszamy!

sylwia-gorajek-bcbg-maxazria-resort-2016-los-angeles

sylwia-gorajek-bcbg-maxazria-resort-2016-los-angeles-herve-leger-3

sylwia-gorajek-bcbg-maxazria-resort-2016-los-angeles-herve-leger-1

sylwia-gorajek-bcbg-maxazria-resort-2016-los-angeles-herve-leger-2

sylwia-gorajek-bcbg-maxazria-resort-2016-los-angeles-herve-leger-4

sylwia-gorajek-bcbg-maxazria-resort-2016-los-angeles-herve-leger-5

sylwia-gorajek-bcbg-maxazria-resort-2016-los-angeles-herve-leger-11

sylwia-gorajek-bcbg-maxazria-resort-2016-los-angeles-herve-leger-10

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.