Podcast Tajniki Ameryki! – Subskrybuj kanał

Listen on Apple Podcast Listen on Google Play Music Listen on Stitcher Listen on Spotify

W końcu usłyszycie nie tylko mój 'głos’, którym dzielę się z Wami na blogu od 5 lat, ale też nareszcie jest i ON, Kuba!

Ruszamy z podcastem Tajniki Ameryki, w którym co tydzień w środę usłyszycie nas dzielących się tajnikami życia i prowadzenia biznesu w USA. Będzie czasem poważnie, czasem śmiesznie, czasem edukacyjnie, a czasem zupełnie prywatnie.

Na pomysł podcastu wpadł Kuba, który – jak twierdzi – ma idealną twarz do radia ;)
Dużo ze sobą rozmawiamy, obserwujemy i analizujemy, więc dlaczego by nie nagrywać naszych rozmów i udostępniać ich Wam – naszym wspaniałym czytelnikom?

Na pierwszy ogień idzie temat wiz – o nich moglibyśmy rozmawiać godzinami! W pierwszym odcinku pada przekrój przez wizy biznesowe i turystyczną, drugi odcinek to zaś komentarz do bijącego rekordy wpisu na blogu „Nasza historia wizowa od A do Z”. Kolejne odcinki to niuanse amerykańskie i lifestyle’owe.

Spis wszystkich odcinków znajdziesz na każdym z kanałów a także w zakładce odcinki.

Zapraszamy do subskrybowania kanału na iTunes, Google Music, Stitcher lub Spotify. Komentarze, sugestie i pytania wrzucajcie tutaj lub na Twitterze @jaionpl.

Im więcej usłyszymy od Was, tym większego kopa dostaniemy, by publikować dalej!

Listen on Apple Podcast Listen on Google Play Music Listen on Stitcher Listen on Spotify


Jeśli interesują Cię amerykańskie niuanse i planujesz pierwszą podróż do USA lub nawet przeprowadzkę, zapraszm Cię do pobrania mojego e-booka Tajniki Ameryki, w którym znajdziesz zbiór złotych porad o tym, jak stawiać pierwsze kroki w USA!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/łaś to dołącz także do naszej super aktywnej i prężnej grupy Tajniki Ameryki na Facebooku!

Podobne Posty