Ruszamy z podcastem Ja&On!

Nowość! W końcu usłyszycie nie tylko mój ‘głos’, którym dzielę się z Wami na blogu od 5 lat, ale też nareszcie jest i ON, czyli Kuba!

Ruszamy z podcastem Ja&On, w którym co tydzień we wtorek usłyszycie nas dzielących się tajnikami mieszkania i prowadzenia biznesu w USA. Będzie czasem poważnie, czasem śmiesznie, czasem edukacyjnie, a czasem zupełnie prywatnie.

Na pomysł podcastu wpadł Kuba, który – jak twierdzi – ma idealną twarz do radia ;) A tak zupełnie serio, to my przecież i tak dużo rozmawiamy, obserwujemy i analizujemy, więc dlaczego by nie nagrywać naszych rozmów i udostępniać ich Wam – naszym drogim czytelnikom?

Na pierwszy ogień idzie temat wiz – o nich moglibyśmy rozmawiać godzinami! W pierwszym odcinku pada przekrój przez wizy biznesowe i turystyczną, drugi odcinek to zaś komentarz do bijącego rekordy wpisu na blogu “Nasza historia wizowa od A do Z”. Kolejne odcinki to niuanse amerykańskie i lifestyle’owe.

Zapraszamy do subskrybowania kanału na iTunes, Google Music lub Stitcher. Komentarze, sugestie i pytania wrzucajcie tutaj lub na Twitterze @jaionpl.

Listen on Apple PodcastListen on Google Play MusicListen on Stitcher
Im więcej usłyszymy od Was, tym większego kopa dostaniemy, by publikować dalej!


Jeśli interesują Cię amerykańskie niuanse i planujesz pierwszą podróż do USA lub nawet przeprowadzkę, zapraszm Cię do pobrania mojego e-booka Tajniki Ameryki, w którym znajdziesz zbiór złotych porad o tym, jak stawiać pierwsze kroki w USA!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/łaś to dołącz także do naszej super aktywnej i prężnej grupy Tajniki Ameryki na Facebooku!

Related Posts