Na moim Instagramie znajdziesz kolekcję Los Angeles z relacją z tego miejsca sprzed 2 tygodni!

Los Angeles kojarzy nam się z Hollywood, Venice, Santa Monica, Long Beach. Tymczasem pomiędzy Venice a Long Beach kryje się niezwykła górzysta kraina, z której są zapierające dech w piersiach widoki.

Pod szyldem LA kryje się wielki obszar, tymczasem dla uściślenia – stosunkowo niewielu mieszkańców tamtej okolicy ma Los Angeles w swoim adresie. W LA, podobnie jak w Dolinie Krzemowej, miejscowości stykają się ze sobą i sprawiają wrażenie bycia bardziej dzielnicami niż oddzielnymi miastami.

Wybierając się do LA zwiedzamy różne zakątki. Trzeba pamiętać o tym, że odległości są duże i jednego dnia uda nam się zwiedzić 3, max 4 okolice. Szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę korki. Obecnie mocno się poluzowało i jak nigdy mieliśmy okazję zobaczyć „puste” autostrady w LA, ale kto wie ile to potrwa.

Ostatnio dostaliśmy miłe zaproszenie do Rancho Palos Verdes i nie zastanawiając się długo, wsiedliśmy w samochód i po paru godzinach byliśmy na miejscu. Rancho Palos Verdes brzmiało dość egzotycznie przy innych ostatnich destynacjach jak los kuchnios i balkonos, więc tym razem zamiast na niby, urwaliśmy się na poważnie.

I to jak! Z niepozornego wypadu zrobił się niemalże weekend życia! Być może właśnie to zaskoczenie spotęgowało wrażenie, jakie wywarły na nas tamte widoki. Mgła nad taflą oceanu – coś pięknego. 

Poniżej klipy z drona na portalu Kuby i Kamila – RAW.FILM

Zainspirowani okolicą, zrobiliśmy kilka zdjęć w pożyczonym kultowym kabriolecie – Mercedesie 380 SL z 1985r. i z tej sesji mam jedno szczególne, kultowe, będę je drukować w dużym formacie!

O Rancho Palos Verdes posłuchajcie w najnowszym odcinku podcastu Tajniki Ameryki

A tutaj mapa z widokówkami z Rancho Palos Verdes i innymi punktami wartymi odwiedzin w Los Angeles!

Poniżej cała sesja i więcej zdjęć z widoków!

– Radek i Marta, dziękujemy! :)

Podoba Ci się Rancho Palos Verdes? Chciał(a)byś tu zamieszkać?


Jesteś ciekaw, jak żyje się w Stanach i jakie panują tutaj niuanse? Chcesz poznać nie tylko mój punkt widzenia, ale i Kuby??? Subskrybuj nasz cotygodniowy podcast Tajniki Ameryki!

Na moim Instagramie znajdziesz zarówno zdjęcia prosto z USA jak i codzienne Insta Stories!

Jeśli interesują Cię amerykańskie niuanse i planujesz pierwszą podróż do USA lub nawet przeprowadzkę, pobierz mojego e-booka Tajniki Ameryki, w którym znajdziesz zbiór złotych porad o tym, jak stawiać pierwsze kroki w USA.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/łaś to dołącz także do naszej super aktywnej i prężnej grupy Tajniki Ameryki na Facebooku!

Podobne Posty