Jak wiadomo, Super Bowl w tym roku odbywa się w Dolinie Krzemowej, a dokładnie sam mecz będzie miał miejsce 7 lutego na stadionie Levisa w Santa Clara. To jakieś 10km od nas! Ciekawe uczucie, nigdy Super Bowl nie odbywał się tam, gdzie mieszkam.. Już od tygodnia odczuwamy większy ruch na drogach. Jednak całe obchody wokół rozgrywki będą działy się w San Francisco, w samym centrum, przy Ferry Plaza. Ulice wokół centrum zamykane były już tydzień temu, a pierwsze wydarzenia będą miały miejsce już jutro! Informacje na temat przygotowań do wydarzeń można znaleźć tutaj.

super-bowl-san-francisco-ulice-valley-talks

super-bowl-san-francisco

Zobacz też: Wschód Słońca, Tartine Bakery, Farmer’s Market i wiele innych atrakcji – czyli niebywały Chillout w San Francisco. Mnóstwo Zdjęć!

Jutro też nagrywamy kolejne wywiady do Valley Talks, ponownie w budynku RocketSpace dzięki uprzejmości Polish Silicon Bridge. RocketSpace mieści się przy Sansome St., czyli w polu rażenia całego eventu. Ciekawe, jak pójdzie nam przemieszczanie się. A nie ma opcji, byśmy w pewnym momencie przesiedli się do komunikacji miejskiej, bo razem z nami pojedzie jak zwykle gazylion kilogramów sprzętu (i stylizacji!:P).

W każdym razie spoko miejscówka do nagrań, co nie? A o tym, kim będą moi kolejni goście, dowiecie się niedługo!

silicon-valley-startups-stories-talks-0

silicon-valley-startups-stories-talks-2

silicon-valley-startups-stories-talks-3

silicon-valley-startups-stories-talks-5

Podobne Posty