Jak przyjemnie jest tak do Was napisać po… latach, wydawałoby się. Fakt, że teraz do naszych odbiorców (telewidzów, jak to mówi Kuba w podcaście ;) głównie mówię zarówno w Instagram Stories jak i w podcaście Tajniki Ameryki. Już tyle nie piszę, ale mam wrażenie, że dzięki video na Stories i podcastowi jestem w stanie więcej przekazać, niż we wpisach na blogu. W dodatku w końcu głos zabiera mój szanowny małżonek! Wiem, że ma wiele fanów/ek i lubicie humor jegomości, tak więc w to graj!

Wpisów jest tutaj mniej, ale niech to Was nie zmyli jeśli chodzi o ilość naszego kontentu. Historie z życia wzięte przenieśliśmy na mówione media, a tu będę publikować zdjęcia, które je uzupełniają.

I tak oto dziś wjeżdżają zdjęcia z lotu helikopterem nad San Francisco! Cóż to była za jazda bez trzymanki!! Lot odbyliśmy za pośrednictwem firmy Flynyon, która realizuje loty bez drzwi.

Miesiąc wcześniej zrobiliśmy lot nad Nowym Jorkiem i było to niezapomniane wrażenie. Ja, spodziewając się ataku paniki ze względu na mój lęk wysokości, czułam się jak ryba w wodzie! Najwyraźniej helikoptery mnie nie przerażają.

Całą historię poznacie słuchając odcinka…. A warto posłuchać szczególnie, jeśli planujecie taki lot w SF. Wiele organizacyjnych rzeczy nas zaskoczyło w porównaniu z Nowym Jorkiem. Mówimy też o tym, jak uniknąć zapłacenia srogich $800, które w tym momencie firma sobie życzy za lot nad SF.

Podcastu najlepiej posłuchać oglądając poniższą galerię. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że to ja we własnej osobie zrobiłam te zdjęcia, że tam byłam, i że pogoda tak cudownie nam dopisała! Warto przewinąć do samego końca! Był to najpiękniejszy układ San Franciscowej mgły, jaki mogliśmy sobie wymarzyć. Niektóre zdjęcia są podobne do siebie ale po prostu nie umiałam wybrać. Wrzucam wszystkie.

Jeśli chcielibyście mieć te zdjęcia na swojej ścianie wydrukowane na metalu, nareszcie jest to możliwe! Polska firma Displate realizuje wydruki zarówno w PL jak i w USA, zatem nie ma co czekać! 👇

Wydrukuj poniższe zdjęcia na metalu!

Jest to idealna opcja dla siebie lub na oryginalny prezent.


Jesteś ciekaw/a, jak żyje się w Stanach i jakie panują tutaj niuanse? Chcesz poznać nie tylko mój punkt widzenia, ale i Kuby??? Subskrybuj nasz cotygodniowy podcast Tajniki Ameryki!

Na moim Instagramie znajdziesz zarówno zdjęcia prosto z USA jak i codzienne Insta Stories!

Jeśli interesują Cię amerykańskie niuanse i planujesz pierwszą podróż do USA lub nawet przeprowadzkę, pobierz mojego e-booka Tajniki Ameryki, w którym znajdziesz zbiór złotych porad o tym, jak stawiać pierwsze kroki w USA.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/łaś to dołącz także do naszej super aktywnej i prężnej grupy Tajniki Ameryki na Facebooku!