death_valley_dolina_smierci_usa_ameryka_lone_pine-27

Ilustrowany blog o Kalifornii, Ameryce, ciekawostkach i zwyczajach

Helołszyn! Ja&On to my, czyli Sylwia i Kuba Górajek. Witamy Cię na naszym blogu o życiu w Kalifornii i USA. Znajdziesz tu informacje o tym, co słychać w Dolinie Krzemowej, poznasz amerykańskie ciekawostki, zobaczysz zdjęcia i relacje z podróży.

Do Kalifornii przeprowadziliśmy się w 2012 r. Historię rozpoczęcia naszej amerykańskiej przygody znajdziesz tutaj: Jak zaczęła się nasza amerykańska historia?.

Ja (Sylwia) w Dolinie Krzemowej prowadzę własny talk show Valley Talks, w którym rozmawiam z założycielami startupów. Zajmuję się także produkcją video dla startupów, a ostatnio pracowałam nad projektami dla Apple i Netflix. Kuba rozwija startup Raw Film – platformę do sprzedaży kinowej jakości kolekcji ujęć stockowych. Jego poprzedni startup UnStock został kupiony przez izraelską firmę. Jesteśmy także pomysłodawcami i współzałożycielami startupu technologicznego Spray – aplikacji mobilnej, która umożliwia komunikację z ludźmi w pobliżu.

Publikacje z naszym udziałem pojawiły się w Huffington Post, Dzień Dobry TVN tutaj i tutaj, Forbes, Onet, Business Insider, Polska The Times, InnPoland tutaj i tutaj, MyApple.pl, Bankier.pl, Mambiznes.pl, PARP i wielu innych. Odnośniki do wszystkich artykułów znajdziesz w zakładce media.

Ja&On to również profil na Facebooku, e-book Tajniki Ameryki, grupa na Facebooku Tajniki Ameryki i profil na Instagramie, a także konsultacje na temat startu w USA. Koniecznie też zapisz się do naszego newslettera!

Gorąco zapraszamy!

Subskrybuj
 

Prawa autorskie są zastrzeżone. Wszelkie fotografie lub materiały video są naszą własnością, wyjątek stanowią treści ze specjalną adnotacją. Nie można używać fotografii, materiałów video ani ich części - również przetworzonych - bez wcześniejszej zgody autora, jeżeli jest to bezpośrednio lub pośrednio związane z korzyścią materialną, oraz bez podania źródła w przypadku zastosowań niekomercyjnych (prywatne strony, albumy, blog).