Bardzo często piszecie do nas z prośbą o pomoc i doractwo w sprawie przeprowadzki do USA lub rozwoju startupu. Opisujecie własną sytuację i pytacie o wizy, koszty, opcje, czas trwania, pomoc w decyzjach. Prosicie o analizę Waszej sytuacji lub o spotkanie w czasie Waszego pobytu w Dolinie Krzemowej.

Cieszy nas ogromnie Wasze zaufanie. Niestety jednak nie jesteśmy w stanie wszystkim pomóc i poświęcić czasu każdemu indywidualnie. Blog Ja&On i to, co widzicie w prasie i social mediach, to wciąż jedynie hobby. Na co dzień jesteśmy po uszy zajęci naszymi przedsięwzięciami.

Nie chcemy zaś kompletnie ignorować lub odmawiać Wam pomocy. Zdecydowaliśmy się zaoferować swój czas w ramach konsultacji przez Skype, Google Hangout czy spotkanie na żywo.

W naszym sklepie oprócz e-booka Tajniki Ameryki pojawiły się trzy opcje konsultacji: 30-min, 60-min rozmowa lub spotkanie na żywo. Wystarczy wybrać jedną z opcji, dokonać płatności i napisać do nas z sugerowanym terminem rozmowy. Odpowiemy w ciągu 12 godzin i w ciągu kilku dni będziemy do dyspozycji.

Zapraszamy!