Bardzo często piszecie do nas z prośbą o pomoc i doractwo w sprawie przeprowadzki do USA lub rozwoju startupu. Opisujecie własną sytuację i pytacie o życie w USA, Dolinie Krzemowej, wizy, koszty, opcje, pomoc w decyzjach. Prosicie o analizę Waszej sytuacji lub o spotkanie w czasie Waszego pobytu w Dolinie Krzemowej.

Cieszy nas ogromnie Wasze zaufanie. Aby móc wyjśc na przeciw Waszym pytaniom i wątpliwościom, zdecydowaliśmy się zaoferować swój czas w ramach video konsultacji lub spotkania na żywo.

W naszym sklepie oprócz e-booka Tajniki Ameryki pojawiły się trzy opcje konsultacji: 30-min, 60-min rozmowa lub spotkanie na żywo. Wystarczy wybrać jedną z opcji, dokonać płatności i napisać do nas z sugerowanym terminem rozmowy. Odpowiemy w ciągu 12 godzin i w ciągu kilku dni będziemy (razem, lub jedno z nas) do dyspozycji.

Zapraszamy!

„Prowadzenie działań biznesowych w nowym kraju to zawsze dużo wyzwań i znaków zapytania. Dzięki konsultacjom z ludźmi, którzy już przeszli tę ścieżkę można zaoszczędzić wiele czasu, pieniędzy i niepotrzebnych stresów. Ja konsultacje z Kubą polecam – konkretnie i na temat. Potwierdziły niektóre moje przypuszczenia i pomogły podjąć właściwe decyzje co metod pozyskiwania nowych klientów w Kalifornii. W sumie żałuję, że nie pogadaliśmy dwa miesiące wcześniej, zaoszczędziłbym trochę czasu?” – Michał Kuzborski

„Natychmiastowa reakcja i merytoryczne odpowiedzi. Dodatkowo grono eksperckie – Sylwia i Kuba – niespotykanie pomocni i otwarci ludzie dążący do szerzenia informacji o USA wśród Rodaków. Najlepiej wydane (w ostatnim czasie) pieniądze. Polecam!” – Magdalena Cierniewska

„Kontakt z Jakubem i Sylvią przebiegł wzorcowo. Przede wszystkim nawiązanie przyjacielskiej rozmowy podczas pierwszego spotkania i ogromna wiedza jaką można dostać zza oceanu ceni się wyjątkowo wysoko. Poczułem się trochę jakbyśmy znali się od lat i byli dobrymi przyjaciółmi ;) Polecam gorąco.” – Łukasz Czernik

800.00

Przylatujesz do Doliny Krzemowej, potrzebujesz opinii, porady, informacji o tym, jak zacząć? Wybierz opcję spotkania i oszczędź sobie dziesiątek tysięcy $$$ oraz miesięcy żmudnego researchu.

600.00

Chcesz oszczędzić sobie błędnych decyzji, błąkania po omacku latami i niepotrzebnie wydanych dziesiątek tysięcy dolarów? Wybierz 60 minutową konsultację na temat Twojej przeprowadzki do USA, Doliny Krzemowej lub Twojego startupu i napisz do nas na jaion.pl/kontakt by umówić termin!

400.00

Chcesz rozwiać wątpliwości na temat życia w USA lub Dolinie Krzemowej? A może chciał(a)byś otrzymać od nas szybką poradę na temat swojego startupu? Łap 30 minutową konsultację i napisz do nas na www.jaion.pl/kontakt by umówić termin rozmowy.