Helołszyn.

Ja z listem. Apdejtem tego, co u nas. Bo wiem, że jest nas mniej na blogu. Ale za to jest nas więcej gdzie indziej, głównie na Valley Talks. VT idzie jak burza, wkrótce pojawią się mega ciekawe rozmowy, więc polecam Wam śledzenie wszystkich kanałów, tj. Facebook, newsletter, Instagram sylwia.gorajek i valleytalks, Twitter.

Na Facebooku najnowsze smaczki, live videos i fotki
Na Insta – Insta stories i zdjęcia
W newsletterze dostaniecie info o nowych wywiadach a także niepublikowane nigdzie fragmenty rozmów.

Dodatkowo jak zawsze Snapchat: sylwiagorajek, gdzie pokazuję dużo klimatów od kulis, a także można śledzić mnie na moim prywatnym Fejsie, nie wspominając o Facebooku jaion.

Oprócz Valley Talks ja produkuję filmy marketingowe startupom i korporacjom w Dolinie, a Kuba niezmiennie rozwija swój startup UnStock. A przy tym wszystkim mamy Was – tysiące naszych drogich czytelników! Ja chcę stale dostarczać Wam fajne treści i przybliżać obraz życia w USA i Dolinie Krzemowej. Najczęśćiej jednak po prostu nie wystarcza nam doby. Dzień zaczynamy ok 8 rano, a o ile nie ma spotkań, nagrań czy eventów, to od biurka odchodzę jak zombie o 11 w nocy (z krótkimi przerwami, by coś zjeść).

Tak wygląda aktualnie nasze realizowanie celów! Zresztą, nie wyglądało inaczej przez ostatnie kilka lat – chyba, że udawało nam się gdzieś wyskoczyć na parę dni po czym z dumą zamieszczałam zdjęcia na blogu. Tym razem zaś zaczynamy nowy rozdział. Przekopaliśmy się przez wiele utrudnień formalnych i ludziowych i w końcu możemy skupić się na robieniu super rzeczy.

Tymczasem na jaion w planach pełno nowych wpisów: a to o przeprowadzce do nowego mieszkania i naszej boskiej okolicy, a to świeże nie do pomyślenia wnioski na temat wiz i zielonych kart, a to o mega przygodzie z wynajęciem Tesli i jednodniowej wycieczce po San Francisco, a to o Muzeum Komputerów w Mountain View. Wszystko to będzie albo w formie postów, albo pojawia się na social media.

Dlatego śledzcie nas nadal, a ja mam prośbę do Was. Udostępnijcie ten wpis wszystkim, którzy uważacie, że mogą skorzystać na czytaniu jaion i śledzeniu Valley Talks. Wiem, że wielu Polaków marzy o życiu w Stanach, i fajnie byłoby, gdyby do nas trafili!

Poza tym, napiszcie w komentarzu pod tym postem, co podoba lub przydaje Wam się najbardziej z naszego bloga i kanałów społecznościowych oraz czego chcielibyście zobaczyć więcej? Każdy komentarz potraktujemy serio. Mogę na Was liczyć? No to hop!

Podobne Posty