Przyszła pora na pomoc i na ścisłą współpracę z pasjonatem/tką kontentu! We wszystkim, co robię, zarówno w Polsce jak i w USA. Najlepiej, jeśli mnie ‘znasz’, tj. śledzisz bloga lub social media i chcesz przyczynić się do tego, co robię (lub robimy z Kubą).

Wymiar: niepełny, tj. +/-30h tygodniowo. Jeśli masz luźne studia lub wolny zawód, to rozmawiajmy. Nie jest to zaś dorywcza pomoc od czasu do czasu.

Zakres: bardzo zróżnicowany w obszarze internetu, mediów, social media, wordpressa, papierologii, researchu, pisania notatek / kontentu.

Wymagania: niezaprzeczalnie – mega płynny język angielski, obycie z narzędziami internetowymi i social media, zainteresowanie kontentem, mediami, blogami, cierpliwość do researchu i bezdyskusyjna obrotność.

Mile widziane: znajomość WordPressa (lub chęć nauczenia się w kilka godzin), znajomość podstaw Adobe Photoshop lub Lightroom.

Oczywiście jest to pozycja płatna, oferta będzie przedstawiona wybranym osobom.

Coś co trzeba wziąć pod uwagę to różnica czasu – 9h. Pracę możesz wykonywać w normalnych godzinach, ale komunikacja ze mną będzie zahaczała o Twoje wieczory lub dzikie poranki.

Resume, opis na swój temat, opis znajomości angielskiego oraz kilka zdań o tym, dlaczego zależy Ci na pracy z nami prześlij na adres: sylwia@jaion.pl

Kto wie, może będzie to współpraca na lata a Twoja rola będzie rosła wraz z rozwojem naszych działań?

Podobne Posty