Kochani!

Dziś rusza pierwszy odcinek drugiego sezonu Valley Talks! Cała przygoda z show jest niesamowitym przeżyciem, jeszcze niedawno nie miałam pojęcia, że będę tworzyła tak zaawansowany projekt w Dolinie Krzemowej.

Po kilkumiesięcznej przerwie wracam z rozmowami. Dziś premiera wywiadu z Angelą Antony, Prezes Scoutible – narzędzia, które poprzez gry mobilne bada zdolności i kompetencje osób poszukujących pracy, a pracodawcom pomaga znaleźć idealnego kandydata. Cóż za pomysł, żeby badać kompetencje kandydatów tym, jak grają w gry!

Z Angelą rozmawiamy o tym, jak to się stało, że zajęła się problemem rekrutacji (badania pokazują, że 46% zatrudnień jest nietrafionych), jak poznała pierwszego inwestora Marka Cubana – znanego całej Ameryce z hitowego show Shark Tank, jak stawiała pierwsze kroki w San Francisco oraz budowała swój startup. Angela prezentowała również na prestiżowym konkursie TechCrunch Disrupt oraz wygrała ogólnoświatowy konkurs G-Startup Worldwide pokonując ok 700 kandydatów z 10 krajów.

Ja jestem pod wrażeniem tego, jak Angela prezentuje swój biznes inwestorom. Całą prezentację ma niezwykle przećwiczoną i z pewnością nie tylko rewolucyjność jej produktu, ale także sposób przedstawiania sprawia, że budzi dużą wiarygodność.

Zapraszam Was na Valley Talks, gdzie znajdziecie linki do fragmentów wywiadu a także możliwość obejrzenia pełnej rozmowy.

Zobacz: Getting hired through playing games. How Scoutible became a revolutionary hiring platform backed by Mark Cuban?

Występ Angeli na TechCrunch Disrupt:

Podobne Posty