Wielu z Was pytało o dostępność Spray na Android. Z wielką przyjemnością piszę, że nasz rewolucyjny komunikator można pobrać już teraz na obu platformach – iOS i Android. Dla tych, którzy nie słyszeli o Spray – jest to nowy komunikator pozwalający na wysyłanie wiadomości do ludzi wokół. Pierwszy post nt. Spray znajduje się tutaj: Spray – Nasz nowy startup w Dolinie Krzemowej.

Available_on_the_App_Store copy Android-app-store copy

Dotychczas nie pochwaliłam się na blogu, jak to się stało, że zaczął powstawać pomysł na Spray. Pamiętacie moje wpisy nt. Route 66, i teledysk, który zrealizowaliśmy po drodze? Podczas podróży przez Route 66 z LA do Chicago i NY zatrzymaliśmy się w Las Vegas na 2 dni i tam wzięliśmy ślub ;) Ruszając dalej w drogę zatrzymywaliśmy się w wielu klimatycznych miasteczkach. Mieliśmy ochotę podzielić się z ludźmi w pobliżu naszą przygodą i zaprosić na wspólne świętowanie. Zorientowaliśmy się, że właściwie nie mamy jak! Pozostało nam tylko osobiste ich zaczepianie lub szukanie grup na internecie, co nie wchodziło w grę. Zależało nam na spontanicznym kontakcie z ludźmi wokół, bez względu na to kim są, co robią. Liczyło się to, że po prostu są blisko.

Tak właśnie działa Spray. Użytkownik wysyła wiadomość do najbliższych osób (ustalając zasięg do 300m lub do 30 najbliższych użytkowników) nie wiedząc, do kogo dokładnie ta wiadomość trafi. Odbiorcy odpowiadając na Spray automatycznie rozpoczynają prywatną(!) rozmowę z nadawcą. Dzięki temu bardzo łatwo nawiązać nowe kontakty i bez skrępowania rozpoczynać rozmowy z nowymi ludźmi.

Kochani, liczę na to, że teraz każdy z Was będzie miał Spray na swoim telefonie i będzie go regularnie używać. Koncepcja naszej apki ma rewelacyjny odbiór, cieszymy się, że tylu osobom się podoba. Teraz potrzeba jak najwięcej ludzi, by Spray spełniał swoją funkcję najlepiej.

1_spray_app_san_francisco_startup_silicon_valley_usa_polska

No to do dzieła!

Podobne Posty

6 komentarzy

  • JaiOn.pl

   Numer telefonu jest potrzebny do unikalnej identyfikacji. Absolutnie żadne koszty nie są naliczane :)

   Odpowiedz
 1. stef

  nie rozumiem dlaczego jak się chce dodać kogoś „do znajomych” muszę udostępnić mu mój numer telefonu… to takie trochę słabe jest

  Odpowiedz
  • JaiOn.pl

   Zbieramy feedback i będziemy to usprawniać. Prawdopodobnie umożliwimy ukrycie telefonu nawet dla znajomych.

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.