bryce-canyon-utah-5-2

bryce-canyon-utah-6-2

bryce-canyon-utah-7-2

bryce-canyon-utah-8-2

Dzisiaj rano szybka kąpiel w hotelowych basenach po czym ruszyliśmy do Bryce Canyon. Jest to piękny kanion w stanie Utah z tysiącami czerwonych hoodoos, tj. charakterystycznych skalnych pręcików.

Zdjęć mam setki, widoki były nie z tej ziemi. Jest to super opcja na wypad z Las Vegas, najlepiej z noclegiem w okolicy, gdyż podróż w jedną stronę trwa ok 4,5h. W ciągu 2 dni można zobaczyć Bryce oraz na przykład Zion National Park – i taki mamy plan na teraz. W Zion byliśmy już w styczniu zeszłego roku. O wyprawie, wraz z gazylionem zdjęć, pisałam tutaj – Przepiękny Zion National Park – Galeria Zdjęć.

Dziś zatrzymaliśmy się w motelu Harrod’s Place w Panguitch niedaleko Bryce. Super miejscówka, cena $115 z podatkiem. Trochę padało, więc na przeczekanie poszliśmy coś zjeść. Następnie ok 6 wieczorem udaliśmy się do samego kanionu. I tam… oczy wyszły nam z orbit. Nie da się tego inaczej określić. Dzisiaj zajawka zdjęć, po powrocie zamieszczę całą galerię. Piękne miejsce, warte 4,5h jazdy z Vegas! A w połączeniu z Zion’em to wyprawa wręcz obowiązkowa.

Aha – no i jak zwykle, koniecznie, zajrzyjcie na Snapchat! – sylwiagorajek

bryce-canyon-utah-6

bryce-canyon-utah-7

bryce-canyon-utah-8

bryce-canyon-utah-5

bryce-canyon-utah-10

bryce-canyon-utah-9

Podobne Posty

2 komentarze

 1. Karolina

  Hejka, mam pytanie do Was, do Ciebie Sylwia. Czy Brytyjczycy moga jechac do USA tak po prostu, bez wizy?
  Pozdrawiam z UK

  Odpowiedz
  • kubson

   Brytyjczycy nie muszą iść do ambasady przed wylotem, maja Visa Waiver Program: https://en.wikipedia.org/wiki/Visa_Waiver_Program
   Czyli tak samo jak Polacy dostają faktyczne pozwolenie na pobyt dopiero na lotnisku w USA. Z jednej strony mają wygodniej, a z drugiej ich pobyt musi być krótszy od obywateli krajow którzy nie maja tego programu (90dni Waiver Program, 180 dni w naszym przypadku).

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.