Kochani, małe, duże ogłoszenie parafialne!

Otwieramy nową grupę na Facebooku o nazwie Tajniki Ameryki! Jest to grupa dla wszystkich Was, czytających bloga – zarówno od lat paru, jak i tych nowoprzybyłych (witamy!). Przede wszystkim, ma za zadanie łączyć ludzi, którzy chcą ją odkryć i/lub odkrywają.

Dodatkowo, nowa zasada – jest to JEDYNE miejsce, w którym będziemy udzielać odpowiedzi. Nie pisz do nas e-maili czy prywatnych wiadomości. Lepiej będzie, jeśli inni również skorzystają z odpowiedzi, które udzielamy, oraz gdy inne osoby dołączą się do dyskusj.

Kolejna sprawa, to informacje, które można znaleźć już na blogu lub w Google, jak: od ilu lat można robić prawo jazdy z USA, co zobaczyć w Kalifornii, jaka pogoda jest teraz w San Francisco i za inne pytania tego typu, serdecznie dziękujemy. Jeśli nie potrafisz korzystać z łatwo wyszukiwalnych informacji w Google lub na naszym blogu, niestety nie możemy pomóc.

Cieszy nas za to niesamowicie, gdy blog motywuje Cię do działania, budzi marzenia, pokazuje, że wszystko jest możliwe, pomaga zaplanować wycieczkę w Kalifornii i pobliskich stanach. Uwielbiamy się o tym dowiadywać, więc pisz w komentarzach oraz w grupie!

Jeśli interesujesz się Ameryką, chcesz tu zamieszkać albo już mieszkasz, masz pytania lub znasz odpowiedzi, dołącz do grupy Tajniki Ameryki!

Related Posts