Uwaga, małe, duże ogłoszenie parafialne!

Otwieramy nową grupę na Facebooku o nazwie Tajniki Ameryki! Jest to grupa dla wszystkich Was, czytających bloga – zarówno od lat paru, jak i tych nowoprzybyłych (witamy!). Przede wszystkim, ma za zadanie łączyć ludzi, którzy chcą ją odkryć i/lub odkrywają.

Dodatkowo, nowa zasada – jest to JEDYNE miejsce, w którym będziemy udzielać odpowiedzi. Nie pisz do nas e-maili czy prywatnych wiadomości. Lepiej będzie, jeśli inni również skorzystają z odpowiedzi, które udzielamy, oraz gdy inne osoby dołączą się do dyskusj.

Kolejna sprawa, to informacje, które można znaleźć już na blogu lub w Google, jak: od ilu lat można robić prawo jazdy z USA, co zobaczyć w Kalifornii, jaka pogoda jest teraz w San Francisco. Tego typu informajce powinieneś móc właśnie znaleźć tam. Jeśli nie potrafisz korzystać z łatwo wyszukiwalnych informacji w Google lub na naszym blogu, niestety nie możemy pomóc.

Cieszy nas za to niesamowicie, gdy blog motywuje Cię do działania, budzi marzenia, pokazuje, że wszystko jest możliwe, pomaga zaplanować wycieczkę w Kalifornii i pobliskich stanach. Uwielbiamy się o tym dowiadywać, więc pisz w komentarzach oraz w grupie!

Jeśli interesujesz się Ameryką, chcesz tu zamieszkać albo już mieszkasz, masz pytania lub znasz odpowiedzi, dołącz do grupy Tajniki Ameryki oraz śledź mnie na Instagramie!

Jeśli zaś zależy Ci na indywidualnej konsultacji na temat przeprowadzki do USA, opcji wizowych lub Twojego startupu i Doliny Krzemowej, zapraszam Cię tu –> KONSULTACJE.

Do zobaczyska!

Podobne Posty